Forum Słowiańscy Łucznicy Strona Główna FAQ Użytkownicy Szukaj Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Słowiańscy Łucznicy
 XV Runda Turnieju Korespondencyjnego 29-30.11.2014 Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
bodzio



Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 429
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: wrzesnia

PostWysłany: Pon 19:54, 20 Paź 2014 Powrót do góry

XV Runda Turnieju Korespondencyjnego 29-30.11.2014
Regulamin

1.Turniej korespondencyjny rozegrany zostanie w dniach 29-30 listopada 2014(sobota i niedziela)

2.Zgłoszenia należy nadsyłać w terminie do 28.11.2014 do godziny 22.00 na adres
[link widoczny dla zalogowanych]

3.W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko (oraz nick używany na forach łuczniczych),kategorię wiekową lub rok urodzenia, typ łuku, kraj i miejscowość. Zgłoszenie powinno zawierać dane wszystkich łuczników, którzy będą razem strzelać. Osoba nadsyłająca zgłoszenie grupy będzie traktowana jako organizator strzelania odpowiedzialny za jego prawidłowy przebieg. Wskazane jest aby organizator był członkiem PSŁT jednak nie jest to warunek konieczny.

4.Lista zakwalifikowanych uczestników zostanie ogłoszona na forum Bydgoskich Łuczników Tradycyjnych 28.11.2014 o godz 23.00

5. Każdy z uczestników może w turnieju strzelać tylko z jednego łuku

6. Uczestnicy będą klasyfikowani w 3 osobnych kategoriach wiekowych:
a) młodzicy – osoby urodzone w 2002 i młodsi
b) juniorzy – osoby urodzone w latach 1998 - 2001
c) dorośli – osoby urodzone w 1997 i starsi

7. Wymagania co do sprzętu łuczniczego:
a) Dopuszcza się wszelkie łuki tradycyjne, historyczne oraz łuki tradycyjne-myśliwskie (polowe).
b) Nie dopuszcza się łuków bloczkowych (typu compound);
c) Nie ma ograniczeń siły naciągu;
d) Nie dopuszcza się celowników, spustów, klickerów i stabilizatorów wystającego poza obrys majdanu i ramion łuku.
e) Dozwolone są „siodełka” ustalające pozycję strzały na cięciwie;
f) Dozwolone są podstawki pod strzałę przyklejane do łuku

8. Za łuk tradycyjny uważany jest łuk prosty lub refleksyjny wykonany z dowolnych materiałów nawiązujący swym kształtem do znanych historycznych egzemplarzy, który nie musi być ich wierną kopią. Łuk tego typu wyróżnia brak profilowanego majdanu jak i wycięcia – tzw „okienka”. Dopuszcza się lekkie „wcięcie” w majdanie, nie może ono jednak być na tyle głębokie, by strzała znajdowała się w osi łuku ponadto głębokość „wcięcia” nie może przekraczać 1/4 całkowitej szerokości majdanu mierzonej na wysokości dolnej krawędzi „wcięcia”. Do łuków tej kategorii stosujemy strzały drewniane z lotkami z piór, nasadki dowolne. W wypadku użycia strzał karbonowych lub aluminiowych zawodnik klasyfikowany będzie w kategorii łuków tradycyjnych - myśliwskich

9. Za łuk tradycyjny – myśliwski uważany jest każdy łuk polowy lub sportowy, prosty lub refleksyjny, jednoczęściowy lub składany bez celownika, stabilizatorów klikerów, z profilowanym majdanem, z oknem na strzałę o dowolnej szerokości i kształcie. Dopuszczalne są wplecione w cięciwę tłumiki drgań. Do łuków tej kategorii stosujemy strzały wykonane z dowolnych materiałów.

10. Za łuk historyczny uważany jest każdy łuk prosty i refleksyjny wykonany w całości z materiałów naturalnych nawiązujący swym kształtem do znanych historycznych egzemplarzy, który nie musi być ich wierną kopią. Do łuków tej kategorii stosujemy strzały drewniane z lotkami z piór, osady wypiłowane w promieniu lub wykonane z materiałów naturalnych. Niedopuszczalne są plastikowe nasadki. W wypadku użycia strzał karbonowych lub aluminiowych zawodnik klasyfikowany będzie w kategorii łuków tradycyjnych – myśliwskich a w wypadku użycia strzał drewnianych z plastikowymi nasadkami w kategorii łuków tradycyjnych.

11. Przebieg turnieju:
a) w dniach od 29 do 30 listopada (do godziny 20.00) w dowolnie wybranym czasie i miejscu każda grupa łuczników licząca minimum 2 osoby dorosłe przeprowadzi strzelanie turniejowe. Niedopuszczalne są grupy składające się z jednej osoby dorosłej i jednego juniora lub młodzika.
b) Wszystkie konkurencje turniejowe muszą zostać przeprowadzone podczas jednego spotkania.
c) Pomiędzy poszczególnymi konkurencjami turniejowymi nie można przeprowadzać żadnych strzelań treningowych. Strzelanie turniejowe musi stanowić jedną zamkniętą całość. Nie jest dozwolone przeprowadzenie strzelania w hali. Strzelamy wyłącznie na "świeżym powietrzu"
d) wyniki strzelania muszą zostać przesłane na adres [link widoczny dla zalogowanych]
do 30.11.2014 do godziny 21.00. Razem z wynikami należy nadesłać jedno grupowe zdjęcie uczestników strzelania.
e) po zebraniu wyników na forum Bydgoskich Łuczników Tradycyjnych zostanie opublikowana klasyfikacja końcowa
f) uczestnicy zostaną sklasyfikowani w następujących kategoriach:
- młodzicy
-juniorzy
-dorośli - kobiety
-dorośli – mężczyźni
g) na liście wyników, nazwisko każdego z zawodników zostanie wpisane kolorem odpowiadającym typowi stosowanego przez niego łuku
- kolor zielony – łuk tradycyjny - myśliwski
- kolor czarny – łuki tradycyjne
- kolor czerwony – łuki historyczne

12.Każdy z uczestników podczas turnieju oddaje 60 strzałów w 12 seriach po 5 strzał.

13. Strzelanie odbywa się na 3 dystansach:
- dorośli i juniorzy - 20, 25 i 30 m. Na każdym dystansie strzelane są 4 serie po 5 strzał (łącznie do zdobycia 300 pkt)
- młodzicy - 10, 15 i 20 m. Na każdym dystansie strzelane są 4 serie po 5 strzał (łącznie do zdobycia 300 pkt)

14.Uczestnicy turnieju strzelają do pięciopolowej tarczy o średnicy 80 cm (punktacja 1,2,3,4,5 pkt - żółty 5, czerwony 4, niebieski 3, czarny 2, biały 1 pkt)- tarcze FITA.W wypadku trafienia w linie liczymy wartość wyżej punktowanego pola. Strzelanie powinno odbywać się na w miarę równym terenie a środek tarczy powinien być na wysokości ok 140 cm nad ziemią (nie jest to warunek bezwzględny ale uczestnicy powinni starać się umieścić tarczę na takiej wysokości).


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
bodzio



Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 429
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: wrzesnia

PostWysłany: Wto 10:59, 02 Gru 2014 Powrót do góry

Lista wyników

Młodzicy
1 Róbert Szajkó - T- 170 pkt
2 Ferenc Cseresznyés - T- 162 pkt
3 Nart Osman ESEN – T – 129 pkt
4-5 Adam Dettlaff - T - 126 pkt
4-5 ΑJAX GAVAKIS - TM - 126 pkt
6 Gergő Zvolenszki -T- 121p
7 Farkas, Bálint - T - 109 pkt
8 Agata Nowicka – T - 70 pk
9 Gülce Şimal ÖZ – T – 30 pkt (8 lat)



Juniorzy
1 Krzysztof Czerwiński – TM – 228 pkt
2Richard Zvolenszki - T - 223 pkt
3 Sándor Werner - T- 195 pkt
4 Dániel Tamás - T- 157 pkt
5 Zoltán Kincses - T- 151 pkt
6 color=green]Łukasz Rubach – TM- 141 pkt[/color]
7 Krzysztof Lange - T 140 pkt
8 Murat KARAMAN – T – 139 pkt
9 SOFIA SKOURTI - T - 120 pkt
10 Ádám Molnár – T - 119 pkt
11 Kubicz Agnieszka TM - 118 pkt

12 Renáta Szabó - T- 108 pkt
13 Jerzy Baldy – T- 90 pkt
14 Ilona Nagy - TM– 86 pkt
15 Anita Nowicka – T – 82 pkt
16 Bartosz Bochenski – T – 80 pkt
17 Ömer AYCI – T – 72 pkt
18 Ignacy Pisarkiewicz - T 67 pkt
19Michał Skrzekowski – T- 63 pkt
20 Maria Buss - TM – 60 pkt
21-22 Jarczewska Monika - TM - 56 pkt
21-22 Dávid Miskolci – TM – 56 pkt

23 Áron Gazdag - TM – 47 pkt
24 Adam Sawicz –T 40 pkt
25 Beatrix Kucora – T – 36 pkt
26 Viktória Szatmári T – 27 pkt
27 Paweł Rogalski -T – 26 pkt
28 Petra Földi – TM – 17 pkt
29 Szabolcs Dobó – T – 12 pkt




Kobiety
1 Anna „An” Płotycia - T - 200 pkt
2 Monika Walkowska – T – 192 pkt
3 Katarzyna Gabrysz – T -191 pkt
4 Fabisiak Magda – TM – 183 pkt
5 Andrea Fehér Gesznerné - T- 173 pkt
6 Barbara Winkowska – T – 165 pkt
7 Agnieszka Domagała – TM – 161 pkt
8 Каширина Анастасия – T - 160 pkt
9 Jessica Bignardi - H - 152 pkt
10 Anna Rubach – TM – 150 pkt

11 Anna Pawłowska – TM - 143 pkt
12 Małgorzata Jabłońska - TM – 141 pkt
13-14 Marta Michalak - T 139 pkt
13-14 Anna Kacprzyk – TM – 139 pkt
15 Anna Szadkowska - T - 134 pkt
16-17 Monika Manikowska - T 130 pkt
16-17 Justyna Kulej - T - 130 pkt
18 Iga Woźnica - T – 128 pkt
19 Stanisława Babło – T – 124 pkt
20 Dorota Janiszewska – TM – 122 pkt

21 Aleksandra Lange - T 120 pkt
22-23 Jadwiga Maślanek – T – 118 pkt
22-23 Natalia Drozd - T - 118 pkt
24 Anna Mazur – T -115 pkt
25-26 Magdalena Mendel – T - 111 pkt
25-26 Kasia Konarska – T – 111 pkt
27 Aleksandra Czeczot – T - 108 pkt
28 Sebahat OLUÇAY – T – 100 pkt
29 Natalia Ryś - TM - 94 pkt. (niepełnosprawna na wózku)
30 CHRYSANTHI BISBIKI - T -91 pkt
31 Anna Witaszak – T - 89 pkt
32-33 Lucyna Cichowska – T – 87 pkt
32-33 Kamila Treder-Pieczyńska – T - 87 pkt

34 Marta Kalota-Treder –T- 82 pkt
35 Merve TOPKAYA – T – 80 pkt
36 Paulina Fojud – T - 78 pkt
37 Maria Wedler - T - 76 pkt
38 Agnieszka Grześkowiak – T - 70 pkt
39 Tarnowska Beata – T - 68 pkt
40 Anna-Maria Czarnecka – T - 64 pkt
41 Ewa Białek – TM – 63 pkt
42 Palina Karnei –TM - 60 pkt.

43 Калинка Наталия – T - 58 pkt
44 ERASMIA SMYROGLOU - T 56 pkt
45 Maria Włodarz – T - 49 pkt
46 Joanna Sadowska - T - 47 pkt
47 Edyta Gabała – T – 43 pkt
48 Magda Gembara - T - 42 pkt
49 Bilge DALGIÇ – T – 37 pkt
50 Anna Jarnut – T - 24 pkt
51 Odette Sigala, - T - 21 pkt
52 ELENA ANTONIADOU - T - 21 pkt
53 Леонова Людмила – T - 20 pkt
54 Ewa Marczewska - T 16 pkt


Mężczyżni
1 Emil Stąpór – TM – 262 pkt
2 Grzegorz Adamiec – TM - 255 pkt
3-4 Trzeciak Andrzej - TM - 253 pkt.
3-4 Jerzy Andrzejczak –T – 253 pkt
5-6 Krzysztof Powałowski TM - 248 pkt.
5-6 István Szántó - T- 248 pkt
7 Andrzej Węgrzynowicz – TM – 247 pkt
8-9 Hans Bolink – TM – 246 pkt
8-9 Wojciech Mrówczyński – TM – 246 pkt
10 Jacek Mańko JACYMIR – H – 242 pkt

11-12 Piotr Chreścionko – T - 238 pkt
11-12 Dariusz Psiuk – TM – 238 pkt
13 Piotr Gonet - T - 236 pkt
14 Bartek Jonek – T – 235 pkt
15 Wiesław Mamot – TM 234 pkt
16 Bogdan Gumiński – T - 232 pkt
17 Kubicz Michał - TM -231 pkt.
18 Łukasz Nawalny, H – 230 pkt
19-21Tomasz Cejmer – TM – 227 pkt
19-21 Jerzy Zdanowski – TM – 227 pkt

19-21 Krzysztof Siemieniec – TM - 227 pkt
22 Paweł Nowak – T -226 pkt
23-26 Tomasz Sadkowski – TM – 225 pkt
23-26 Wojciech Białek - TM – 225 pkt
23-26 Mariusz Hańczyk – T - 225 pkt
23-26 Leszek Lewandowski –TM- 225 pkt.
27 Rafał Stempski - T – 224 pkt
28 Jan Napruszewski – T – 223 pkt
29 Wojciech Łanda, - T -221 pkt
30-31 Adam Staszkiewicz - T – 220 pkt
30-31 Tarnowski Krzysztof - T -220 pkt

32 Gert de Graaf – TM 219 pkt
33-35 Zbigniew Sawicki - H - 218 pkt.
33-35 Przemysław Walkowski – T - 218 pkt
33-35 Jerzy Jaworski – T – 218 pkt
36 Adam Kaczmarkiewicz – TM – 217 pkt
37 Rico Giumento – TM – 216 pkt
40-42 Zbigniew Szczerba – T – 215 pkt
40-42 Jacek Pająk - T 215 pkt
40-42Bogusław Zawadzki – T - 215 pkt
43 Andrzej Szkwarkowski – H – 214 pkt

44-45 Andrzej Rubach – TM – 213 pkt
44-45 Arkadiusz Rosiecki – T - 213 pkt
46-47 Rafał Derech – T – 212 pkt
46-47 Dowhyluk Rafał - TM -212 pkt
48 Pongrácz, István - T - 210 pkt
49-52 Piotr Gruszczyński - T - 208 pkt
49-52 Ervin Bajnóczi - T- 208 pkt
49-52Jarosław Niewiarowski, T – 208 pkt
49-52 Krzysztof Doliński - H- 208 pkt.
53 Adam Szwarc – T -207 pkt

54-55 Piotr Korec – TM – 206 pkt
54-55 Tamás Lovász - T- 206 pkt
56 Andrzej Frankowski – TM - 205 pkt
57-58 Karol Pisarkiewicz – T 204 pkt
57-58 Michał Wieciech – T - 204 pkt
59 Mariusz Jarzyński – TM – 203 pkt
60 Gabriele Maestri - T - 202 pkt
61-62 Dariusz Lange - T 201 pkt
61-62 Jan Cieślik - TM - 201 pkt

63-65 Krzysztof Brzeziński – T – 200 pkt
63-65 Jarczewski Andrzej - TM - 200 pkt.
63-65 Zoltán Molnár - TM – 200 pkt
66 Bristyán, László - T - 199 pkt
67-68 Łukasz Baran – T 198 pkt
67-68 Wojciech Dettlaff - T 198 pkt
69 Artur Kołodziejczyk – T -197 pkt
70 Jakub Solarz - T - 196 pkt
71-72 Mihály Geszner -TM- 194 pkt
71-72 Piotr Bodnar – T – 194 pkt

73 Piotr Hoffer, T – 193 pkt
74-76 Grzegorz Koczan – T – 192 pkt
74-76 Jerzy Jackowski - T - 192 pkt
74-76 Sipeki, József - T - 192 pkt
77-78 Sándor Orbán – T - 191 pkt
77-78 Леонов Никита - T -191 pkt
79-80 Wojtek Deskiewicz – TM – 190 pkt
79-80 Mikołaj Walkowski – T – 190 pkt
81-83 Marcin Ląd -T - 189 pkt
81-83 Maciej Kubicz - T - 189 pkt
81-83 KOSTAS PAPANTONIOU - T - 189 pkt

84 Humphrey Scholten – TM – 188 pkt
85-86 Jan Kuciński – T – 184 pkt
85-86 Karol Narbut – TM - 184 pkt
87-89 Maurilio da Guardiagrele - H, - 183 pkt
87-89 Maciek Jonek –T – 183 pkt
87-89 Mariusz Kopieć – T – 183 pkt
90 István Bordé - T- 182 pkt
91 Sczendzina Robert - TM - 181 pkt.
92-93 Przemysław Witkowski - TM - 180 pkt
92-93 Jarosław Kotlarek - T 180 pkt

94-96 Wojtek Skorupa – T – 179 pkt
94-96 Bartłomiej Zielonka – T – 179 pkt
P94-96 iotr Jachymek – T - 179 pkt
97-98 Przemysław Krawczyk – T – 178 pkt
97-98 Piotr Flaga - TM - 178 pkt
99-101 Andrzej Garbiec - T 176 pkt
99-101 László Jákfalvi - T- 176 pkt
99-101 Jakub Powałowski - TM - 176 pkt
102-103Lajos Pál - TM- 176 pkt
102-103 JASON GAVAKIS - T - 176 pkt
104 Robert Buller - TM -175 pkt

105 Szymon Rubach – TM - 174 pkt

106-109 Emil Kowalski – T - 173 pkt
106-109 Bronisław Mielcarek – T – 173 pkt
106-109 Adam Klarowicz - H - 173 pkt
106-109 Piotr Kosiorek - T - 173 pkt
107 Pintér, László -T- 172 pkt
108 Adam Hrehorowicz- T – 170 pkt
109 János Pallag - T- 169 pkt
110-111 Piotr Marczyk, T – 167 pkt
110-111Maciej Grześkowiak – TM - 167 pkt

112-113 Ad Schouwenaar – TM – 166 pkt
112-113 Piotr Kopka - T - 166 pkt
114 Béla Karácsonyi - T- 165 pkt
115 Krzysztof Riebandt - T 164 pkt
116 Jerzy Leśniewski - T-163 pkt.
117 Andruszkiewicz Władysław - TM - 162 pkt.
118 GAVAKIS VLADIMIROS - T - 161 pkt
119 Sipeki id, József - T - 159 pkt
120 Łukasz Szymonowicz – T - 157 pkt
121-123 Marcin Szeląg - T - 155 pkt.
121-123 Luca Torricelli - H - 155 pkt
121-123 Воробель Роман T - 155 pkt

124-127 Wawrzyniak Tomasz - TM - 154 pkt.
124-127 Paweł Szajek – TM - 154 pkt
124-127 Wiktor Wedler - T - 154 pkt
124-127 Paweł Złochowski – T - 154 pkt
128-130 Sebastian Kuc – T – 153 pkt
128-130 Piotr Barański – T 153 pkt
128-130 Marek Zubek – T – 153 pkt
131-132 Marcin Jopek – T – 152 pkt
131-132 Salih Metin AYCI – T – 152 pkt
133-134 Lajos Sárközi - T- 151 pkt
133-134 Robert Sierpiński - T - 151 pkt

135 Antoni Korol –T - 150 pkt
136 Przemysław Huskiewicz – TM - 149 pkt
137 Tóth, Ferenc – T - 148 pkt
138-140 Włodzimierz Woźnica – H - 147 pkt.
138-140 Tomasz Siemieniec – T - 147 pkt
138-140 Viktor Táborosi – T – 147 pkt
141-143 Ufuk GENÇER – T – 146 pkt
141-143 Трофимов Юрий - TM - 146 pkt
141-143 Paweł Głownia – T 146 pkt,
144-145 Волчков Александр – T - 144 pkt
144-145 Janusz Kasiak – T - 144 pkt.


146-147 Sjors Scholten – TM – 143 pkt
146-147 Sebastain Tabuła – T – 143 pkt
148-151 Darek Chojnacki – T – 142 pkt
148-151 Wojciech Szulc – TM -142 pkt
148-151 István Cseresznyés - T- 142 pkt
148-151 Adrian Czok – T -142 pkt
152-154 Sławomir Łaciński – T 139 pkt
152-154 Bartosz Hajncz – T – 139 pkt
152-154 ANTONIS ALIADES - T - 139 pkt
155-157 Robert Neumann - TM - 138 pkt.
155-157 Roman Maciborko – T – 138 pkt
155-157 Babis Katonidis, - TM - 138 pkt

158Jędrzej Malinowski – TM 137 pkt
159-161 Tadeusz Boroński – T - 135 pkt
159-161 Grzegorz Cebula – T -135 pkt
159-161 Jakub Woźnica – H - 135 pkt
162-164 Marcin Marczak –T - 134 pkt
162-164 Artur Wosinek – T – 134 pkt
162-164 Patryk Szafraniec – H - 134 pkt
165 Школяренко Сергей – T - 132 pkt
166 Adam Radziun - H – 131 pkt
167 Krzysztof Kępiński - T 130 pkt
168-169 Королёв Евгений – T - 128 pkt
168-169 GEORGE MITSIKAS - T - 128 pkt

170-171 Ireneusz Kapusta –T - 127 pkt.
170-171 Janusz Nowicki – H -127 pkt
172 Paride Stefano Corsano – T - 126pkt
173 Leszek Balicki - T– 122 pkt
174-175 Waldemar Makowski - TM 121 pkt
174-175 LYKOURGOS BALODIMOS - T - 121 pkt
176 Paweł Boroń - 119 pkt.
177 Mirosław Konarski - T 118 pkt
178 Michał Danes – T – 117 pkt
179 Mattia Baldi –H - 116pkt
180 Michał Kryściak - T - 115 pkt

181 Киреев Виталий - T - 114 pkt
182 Грищенко Константин – T - 113 pkt
183 Maciej Białkowski, H – 112 pkt
184-185 Owen Griffiths – T – 110 pkt
184-185 Rady, Ákos - T - 110 pkt
186 TAXIARCHIS CHASSALEVRIS - T - 107 pkt
187-188 Mateusz Rzyski – T - 106 pkt
187-188 Tomasz Lutak – T - 106 pkt
189 Marek Piasecki – T – 102 pkt
190 Adam Majchrowski – T 100 pkt
191-192 Massimiliano S. Falzoni - H - 99 pkt.
191-192 Adem ASLAN – T – 99 pkt

193 Basilis Piperas – T - 98 pkt
194 SPYROS SAMSONAS - T - 97 pkt
195 Киреев Владимир – T - 96 pkt
196 Mateusz Labuda – T – 95 pkt
197 Maciej Lademann - T - 94 pkt
198-199 Mateusz Rakus – T -93 pkt
198-199 Ákos Kucora – T – 93 pkt
200-201 Krzysztof Szyper –TM- 92 pkt.
200-201 Soner GENÇER – T - 92 pkt
202 AZOIDES OLISTER - T - 91 pkt
203 Andrzej Dzikowski - T -90 pkt
204-205 Mikołaj Drozdowski – T - 89 pkt
204-205 Norbert Molnár – T – 89 pkt

206 Ahmet KARAMAN – T – 88 pkt
207-209 Tadeusz Krupowies - TM -86 pkt.
207-209 Andrzej Rakowicz – T - 86 pkt
207-209 Tamás Szalma – T – 86 pkt
210 Konrad Szóstak - T 80 pkt
211-212 Krzysztof Kiliński – T - 79 pkt
211-212 Emre KARAOĞLU – T – 79 pkt
213 Daniel Treder –T- 78 pkt
214-215 Győző Táborosi – T – 77 pkt
214-215 Zoltán Pataki – T – 77 pkt
216-217 Wojtek Rybarczyk – T – 73 pkt
216-217 Giannis Tsilikis – T - 73 pkt

218-220 Csaba Györkös – T – 72 pkt
218-220 Paweł Pniewski - T – 72 pkt
218-220 Daniel Miedzik - T - 72 pkt
221 Nataniel Dydyński –TM- 71 pkt
222 Sebastian Szkwarkowski – T – 70 pkt
223 TSIFODIMOS IOANNIS - T - 66 pkt
224 PHILIPPOS ANTONIADES - T - 64 pkt
225 Karol Komosiński – TM - 62 pkt
226 Dimitris Lykakis – T - 61 pkt
227 Petros Lamprides – T- 58 pkt
228-229 Edward Hirc – T – 57 pkt
228-229 Stathis Tallaris, - TM -57 pkt

230 Daniel Nowicki – TM - 55 pkt
231 Paweł Liszcz – T – 54 pkt
232 Dawid Krukowski - T- 53 pkt
233 Dariusz Bochenski – T – 50 pkt
234-235 Adam Czarnecki – T – 45 pkt
234-235 İbrahim SARI – T – 45 pkt
236 Artur Sosnowski – T - 45 pkt
237 Krzysztof Kozłowski –T- 34 pkt
238 Piotr Jurga –T - 32 pkt
239 Jacek Pieczyński – T - 26 pkt
240-241 Nikos Filipposoglou – T- 24 pkt
240-241 Aleksander Fedyczek – T - 24 pkt
242-243 Cevat ESEN – T – 20 pkt
242-243 SOPHOCLES PINOPOULOS- T - 20 pkt


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Regulamin