Forum Słowiańscy Łucznicy Strona Główna FAQ Użytkownicy Szukaj Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
 Puchar Polski 2007 zakończony Zobacz następny temat

Posty: 269
Przeczytał: 2 tematy

Skąd: Środa Wlkp

PostWysłany: Pon 18:00, 08 Paź 2007 Powrót do góry

W sobotę 07-10-2007 r. zakończyła się 4 ostatnia runda Pucharu Polski w Łucznictwie Terenowym.
Do klasyfikacji końcowej brano pod uwagę najlepsze wyniki z trzech rund, miło mi zawiadomić ,że kategorii łuków tradycyjnych (a była to kategoria najliczniej obsadzona) ,nasz Bodziomir zajął trzecie miejsce i zdobył brązowy medal rozsławiając wszystkich Wrzesińskich Łuczników.

PostWysłany: Pon 18:38, 08 Paź 2007 Powrót do góry

Wiedzimirze niesamowita skromność przez Ciebie przemawia, zapomniałeś o sobie ,a przecież zdobyłeś tytuł V-ce Mistrza Polski w łucznictwie 3-D kategoria łuk prosty.
Serdeczne gratulacje, naprawdę koledzy zrobiliście niesamowity wynik to będzie wspaniała promocja łucznictwa na naszym terenie i zachęta dla pozostałych.
Sława !!!!!!!
Czekam na zdjęcia z dekoracji

wiedzimir

Posty: 269

PostWysłany: Pon 21:25, 08 Paź 2007 Powrót do góry

Nie możemy zapominać o znakomitym wyniku Darka-Boromira,który wystrzelał w sobotę świetny trzeci wynik w łukach prostych w ostatniej rundzie pucharu polski i gdyby nie połączono przez pomyłkę kilku kategorii to równierz wracałby z medalem( a były to jego pierwsze zawody o takiej randze), a jeśli przyznawaliby medale za teorzenie świetnej atmosfery to wygrałby bezapelacyjnie(i nie jest to tylko moje zdanie)

pakisulislaw

Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 68

Skąd: Środa

PostWysłany: Pon 23:38, 08 Paź 2007 Powrót do góry

Wspaniale sie spisaliscie.Niesamowite jest to ze ja rownierz zaczelem odczuwac radosc z powodu tych wygranych.Mam banana od ucha do ucha.Rewelacja Twisted Evil gratuluje !!!slawa