Forum Słowiańscy Łucznicy Strona Główna FAQ Użytkownicy Szukaj Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Słowiańscy Łucznicy
 III Runda PP 3D i FINAŁ FIELD ARCHERY 2012 Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
wiedzimir



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 268
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Środa Wlkp

PostWysłany: Sob 9:41, 30 Cze 2012 Powrót do góry

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
III RUNDA PUCHARU POLSKI W ŁUCZNICTWIE 3D
28 Lipca 2012 GRÓD GRZYBOWO/k.Wrześni
III RUNDA FIELD - FINAŁ
29 Lipca 2012 GRÓD GRZYBOWO/k.Wrześni


III RUNDA PUCHARU POLSKI W ŁUCZNICTWIE 3D

1. Miejsce zawodów: Teren Starego Piastowskiego Grodu i jego okolice w Grzybowie k.Wrześni
2. Data zawodów : 28-07-2012
3. Organizator; Drużyna Welesa
4. Osoby kontaktowe: Waldemar Rewers -503 919 050, Bogdan Gumiński -603 868 599
5. Program zawodów:
8 -€“ 10 Rejestracja zawodników
Rozgrzewka
Kontrola sprzętu
10 - 10:15 Otwarcie zawodów
10:15 - 10:30 Losowanie grup i wyjście na trasę
10:30 -€“ 14:30 Rozgrywka ( 28 figur x 1 strzała)
14:30 - 15:30 Podliczanie wyników, posiłek
ok. 15:30 - 16 Rozdanie medali i dyplomów
17 Ognisko ( z kiełbaską )
6. Rezerwacja noclegów we własnym zakresie.Istnieje możliwość rozbicia namiotów na terenie.
7. Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność, jednocześnie zobowiązani są do przestrzegania zaleceń organizatora imprezy oraz obowiązującego regulaminu.
8. Opłata startowa pobierana będzie przy rejestracji zawodników w biurze zawodów.
Startowe :
Dorośli i Juniorzy 60zł/15eu,
Kadet 40zł/10eu
Dzieci 10zł/2.5eu
Minis gratis/0
(w cenie startowego jest zapewniony 1 posiłek - obiad.)
Opłaty w dniu zawodów (przy rejestracji)

III RUNDA FIELD - FINAŁ


1. Miejsce zawodów: Teren Starego Piastowskiego Grodu i jego okolice w Grzybowie k.Wrześni
2. Data zawodów : 29-07-2012
3. Organizator; Drużyna Welesa
4. Osoby kontaktowe: Waldemar Rewers -503 919 050, Bogdan Gumiński -603 868 599
5. Program zawodów:
8 -10 Rejestracja zawodników
Rozgrzewka
Kontrola sprzętu
10 -10:15 Otwarcie zawodów
10:15 - 10:30 Losowanie grup i wyjście na trasę
10:30 - 14:00 Rozgrywka ( 12 mat x 3 strzały x 2 rundy)
14:00 -14:30 Podliczanie wyników, posiłek
ok. 15:00 -15:30 Rozdanie medali i dyplomów
6. Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność, jednocześnie zobowiązani są do przestrzegania zaleceń organizatora imprezy oraz obowiązującego regulaminu.
Kategorie w których będą klasyfikowani zawodnicy:

1. Łuk Bloczkowy (CU, HU)
2. Łuk Olimpijski
3. Łuk Sportowy (TR-RB, BB)
4. Łuk Tradycyjny (TR-LB, PB-HB)-od 16 lat
5. Łuk Tradycyjny młodzież (TR-LB,TR-RB, PB-HB) -do 15 lat

Zawody odbedą sie na terenie Grodu w Grzybowie , na trasie bedzie rozstawionych 12 mat łuczniczych, na których bedą umieszczone tarcze Fielda o wymiarach 80cm(3) ,60cm(3) ,40cm(3) ,20cm(3), punktacja 1-5 , trase pokonamy dwukrotnie oddajac w sumie 72 strzały, do kazdej tarczy oddajemy po 3 strzaly.

Koszt zawodów:
25zl- dorosli
15zl -młodzież

Pozdrawiamy i zapraszamy

LINK REJESTRACJI:

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wiedzimir dnia Nie 22:15, 13 Sty 2013, w całości zmieniany 4 razy
Zobacz profil autora
bodzio



Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 429
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: wrzesnia

PostWysłany: Wto 19:33, 17 Lip 2012 Powrót do góry

Informujemy ze rejestracja zawodów zostaje zamknięta w dniu 20.07.2012r
W przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby zawodników niż 40 zawody zostaną odwołane.
Z poważaniem.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez bodzio dnia Wto 19:33, 17 Lip 2012, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
wiedzimir



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 268
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Środa Wlkp

PostWysłany: Śro 20:41, 01 Sie 2012 Powrót do góry

WYNIKI III RUNDY w FIELD ARCHERY 29-07-2012

ŁUK BLOCZKOWY:

1. Tomasz Kobuszewski - 409 pkt.
2. Stanisław Kalisiak - 392
3. Ewa Huzar -370

4. Michał Czechulski - 366
5. Mirek Huzar -362
6. Monika Kobuszewska - 331
Marcin Szeląg - 331
7. Arkadiusz Kałuża - 282

ŁUK TRADUCYJNY

1. Adam Bisok - 287 pkt.
2. Paweł Bartoszek - 172
3. Daniel Wierzbicki - 165

ŁUK SPORTOWY

1. Andrzej Węgrzynowicz - 289 pkt
2. Tomasz Sadkowski - 261
3. Krzysztof Burzymowski - 259

4. Bogdan Gumiński - 255
5. Waldemar Rewers - 249

KATEGORIA MŁODZIEŻ:

1. Tomasz Jaszczyński - 289
2. Piotr Jaśkowiak - 227
3. Filip Szeląg - 213
4. Waldemar Ciesielski - 182



WYNIKI III RUNDY PP - 28-07-2012

Wyniki
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wiedzimir dnia Śro 21:05, 01 Sie 2012, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Regulamin