Forum Słowiańscy Łucznicy Strona Główna FAQ Użytkownicy Szukaj Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Słowiańscy Łucznicy
 I RUNDA GRAND PRIX w FIELD ARCHERY Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
wiedzimir



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 268
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Środa Wlkp

PostWysłany: Sob 16:12, 17 Gru 2011 Powrót do góry

Dnia 11.02.2012r. na terenie Grodu w Grzybowie k/Wrzesni woj .wielkopolskie odbedą sie zawody łucznicze:

I GRAND PRIX w FIELD ARCHERY

Będzie to pierwsza z trzech zaplanowanych w tym roku rund Grand Prix FIELD ARCHERY. Druga runda odbędzie się w Fryszerce ( przy okazji PP w 3D),a trzecia finałowa w Potachach.

Organizator : Drużyna WELESA


Zapraszamy wszystkie kategorie łukow



Kategorie w których będą klasyfikowani zawodnicy:

1. Łuk Bloczkowy (CU, HU)
2. Łuk Olimpijski
3. Łuk Sportowy (TR-RB, BB)
4. Łuk Tradycyjny (TR-LB, PB-HB)-od 16 lat
5. Łuk Tradycyjny młodzież (TR-LB,TR-RB, PB-HB) -do 15 lat

Zawody odbedą sie na terenie Grodu w Grzybowie , na trasie bedzie rozstawionych 12 mat łuczniczych, na których bedą umieszczone tarcze Fielda o wymiarach 80cm(3) ,60cm(3) ,40cm(3) ,20cm(3), punktacja 1-5 , trase pokonamy dwukrotnie oddajac w sumie 72 strzały, do kazdej tarczy oddajemy po 3 strzaly.

Koszt zawodów:
25zl- dorosli
15zl -młodzież

Gwarantuje gorący posilek ,kawa i herbata

Plan zawodow:

8.00-10.00 - przyjazd zawodnikow
10.00-10.30 - rejestracja zawodników
10.30-10.45 - powitanie zawodników
10.45-11.00 - rozprowadzenie na stanowiska
ok.11.00 --- Rozpoczęcie zawodów
ok.15.30 --- Zakończenie strzelania i posiłek.
ok.16.00 --- Dekoracja zwycięzców i zakończenie zawodów


Rejestracja zawodników będzie udostępniona z programu do zawodów 3D już od jutra, a jeśli ktos się zarejestruje, a nie będzie mógl przyjechać to prosimy dać wczesniej znać, chodzi o sprawy organizacyjne .

Każda z trzech rund będzie punktowana w następujący sposób:

1 m. - 15 pkt.
2 m. - 13 pkt.
3 m. - 11 pkt.
4 m. - 09 pkt.
5 m. - 07 pkt.
6 m. - 05 pkt.
7 m. - 04 pkt.
8 m. - 03 pkt.
9 m. - 02 pkt.
10m.- 01 pkt.

Dodatkowo za start, w każdej rundzie zawodnik otrzyma 20 pkt.


Pozdrawiamy
Drużyna WELESA


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wiedzimir dnia Nie 22:15, 13 Sty 2013, w całości zmieniany 6 razy
Zobacz profil autora
wiedzimir



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 268
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Środa Wlkp

PostWysłany: Sob 18:41, 17 Gru 2011 Powrót do góry

Link do rejestracji na zawody:

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
bodzio



Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 429
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: wrzesnia

PostWysłany: Sob 20:40, 11 Lut 2012 Powrót do góry

Wyniki .
Kat .Bloczki

1.Ireneusz Jurkiewicz -341
2.Stanislaw Kalisiak -341
3.Piotr Kociolek-340

4.Piotr Pietraszun-336
5.Adam Zygarlicki-323
6.Andrzej Krol -320
Piotr Knopczyk -320
7.Grzegorz Gierek-298
8.Ziemowit Tokarski-293
9.Adam Cymkiewicz-290
10.Krzysztof Zielinski-278
11.Mieczyslaw Jaz-278
12.Mateusz Witkowski-260
13.Marcin Szpoton-245

Luki Hunter i sportowe {bez osprzetu]

1.Przemyslaw Walkowski-264
2.Waldemar Rewers-255
3.Krzysztof Burzymowski-231

4.Bogdan Guminski-215
5.Rafal Stempski-210
6.Andrzej Rubach -208
7.Wieslaw Mamot-207
8.Adam Kaczmarkiewicz-199
9.Tomasz Cejmer-198
10.Tadeusz Boronski-188
11.Wojciech Rybarczyk-177
12.Wojciech Kania-175
13.Adam Zenio-158
14.Szymon Rubach-152
15.Krzysztof Janaszak-147
16.Krystyna Rewers-137
17.Tatiana Zbroja -130
18.Dawid Frątczak -101

Luki tradycyjne.

1.Adam Bisok-212
2.Grzegorz Kostrzewski-203
3.Piotr Gonet-201

4.Jaroslaw Gorzalka -199
5.Andrzej Szkwarkowski -195
6.Anna Plotycia-194
7.Anna Gonet-189
8.Bartosz Kolasinski-175
Krzysztof Riebandt-175
9.Jerzy Jaworski-171
10.Mariusz Kazik -167
11.Bartosz Lewandowski-164
12Robert Kazik -157
13.Anna Urbanowicz-147
14.Joanna Goch -141
15.Jerzy Padzik-132
16.Dorota Kolasinska-130
17.Arkadiusz Rosiecki-121
18.Michal Gorgon-102
19.Ewelina Riebandt-94
20.Katarzyna Konarska-84

Mlodzierz do lat 15

1.Tomasz Jaszczynski-180
2.Mikolaj Walkowski-178
3.Mateusz Riebandt-160

4.Piotr Jaskowiak -144
5.Jakub Riebandt-138
6.Kacper Gorgon-117


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez bodzio dnia Sob 21:39, 11 Lut 2012, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Tomek Jaszczyński



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Środa Wielkopolska

PostWysłany: Sob 21:08, 11 Lut 2012 Powrót do góry

Gratuluję wszystkim wspaniałych wyników i do zobaczenia na następnych zawodach Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
adamc1



Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 23:48, 12 Lut 2012 Powrót do góry

Było REWELACYJNIE


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Regulamin