Forum Słowiańscy Łucznicy Strona Główna FAQ Użytkownicy Szukaj Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Słowiańscy Łucznicy
 2D w Gieczu 08-06.2013 Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
wiedzimir



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 268
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Środa Wlkp

PostWysłany: Wto 19:00, 28 Maj 2013 Powrót do góry

TURNIEJ ŁUCZNICZY 2D - URODZINOWY

Dnia 8 .06. 2013r. zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w turnieju łuczniczym w łucznictwie terenowym 2D,na terenie GRODU w GIECZU.
Na trasie rozstawionych będzie 12 mat z sylwetkami zwierząt. Punktacja od 1- 10 i 5-8 10
Turniej ma charakter rekreacyjny, ale w duchu zawodów sportowych.
Każdy uczestnik musi pokonać trasę dwukrotnie, oddając za każdym razem po trzy strzały, razem 72.

Kategorie łuków:

Łuk bloczkowy
Łuk olimpijski
Łuk sportowy – goły - hanter
Łuk tradycyjny
Łuk tradycyjny – młodzież do 15 lat

Koszt zawodów:
25zl- dorośli
10zl -młodzież

Gwarantowany gorący posiłek, kawa i herbata

Plan zawodów:

09.00-11.00 - przyjazd zawodników
11.00-11.30 - rejestracja zawodników
11.30-11.45 - powitanie zawodników
11.45-12.00 - rozprowadzenie na stanowiska
ok.12.00 --- Rozpoczęcie zawodów
ok.16.30 --- Zakończenie strzelania i posiłek.
ok.16.30 --- Dekoracja zwycięzców i zakończenie zawodów

Wszystkie informacje dot. zawodów pod nr. tel:

603-868-599 Bogdan
503-919-050 Waldek


Rejestracja zawodników – zgłoszenia proszę przysyłać na adres:

[link widoczny dla zalogowanych]

Prosimy o podanie informacji, w jakiej kategorii zawodnik będzie strzelał.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
wiedzimir



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 268
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Środa Wlkp

PostWysłany: Sob 22:15, 08 Cze 2013 Powrót do góry

Oficjalne Wyniki:

KAT. Kobity łuk trad.

1.Monika Walkowska
2.Paulina Sosnowicz
3.Edyta Gabała
4.Krystyna Rewers
5.Ania Urbanowicz
6.Dagmara Gniewczyńska

KAT. Łuk Hunter

1.Przemek Walkowski
2.Bogdan Gumiński
3.Przemek Witkowski

KAT. Łuk Tradycyjny

1.Grzegorz Kostrzewski
02.Waldemar Rewer --PK--
2.Mikołaj Walkowski
3.Rafał Derek
4.Sebastian Szkwarkowski
5.Wojciech Rewers
6.Daniel Treder
7.Patryk Rewes

KAT. Łuk Bloczkowy

1.Bartosz Rewes


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wiedzimir dnia Sob 22:19, 08 Cze 2013, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Regulamin