Forum Słowiańscy Łucznicy Strona Główna FAQ Użytkownicy Szukaj Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Słowiańscy Łucznicy
 IX Edycja Turnieju Korespondencyjnego Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
bodzio



Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 429
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: wrzesnia

PostWysłany: Nie 20:43, 30 Paź 2011 Powrót do góry

IX Edycję Turnieju Korespondencyjnego planuję przeprowadzić w dniach 3-4 grudnia 2011 Tym razem będzie troche zmian w regulaminie w związku z planowana współpraca PSŁT w przeprowadzeniu imprezy
Szczegóły wkrótce
Saladyn



Regulamin

1.Turniej korespondencyjny rozegrany zostanie w dniach 3-4 grudnia 2011(sobota i niedziela)
2.Zgłoszenia należy nadsyłać w terminie do 2.12.2011 do godziny 22.00 na adres [link widoczny dla zalogowanych] lub adres [link widoczny dla zalogowanych]
3.W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko (oraz nick używany na forach łuczniczych),kategorię wiekową, typ łuku, miejscowość i stowarzyszenie (bractwo, klub itp.) do którego uczestnik należy. Zgłoszenie powinno zawierać dane wszystkich łuczników, którzy będą razem strzelać. Osoba nadsyłająca zgłoszenie grupy będzie traktowana jako organizator strzelania odpowiedzialny za jego prawidłowy przebieg. Organizator musi być członkiem PSŁT . Powyższe ograniczenie nie dotyczy grup zagranicznych oraz grup strzelaających w miejscowościach w ktorych nie ma zadnego członka PSŁT - po uprzednim zgłoszeniu tego faktu organizatorowi
5.Lista zakwalifikowanych uczestników zostanie ogłoszona na forum Bydgoskich Łuczników Tradycyjnych 2.12.2011 o godz 23
6. Każdy z uczestników może w turnieju strzelać tylko z jednego łuku
7. Uczestnicy będą klasyfikowani w 3 osobnych kategoriach wiekowych:
a) młodzicy – osoby wieku do 12 lat
b) juniorzy – osoby w wieku do lat 16
c) dorośli – osoby w wieku powyżej 16 lat
8. Wymagania co do sprzętu łuczniczego:
a) Dopuszcza się wszelkie łuki tradycyjne (proste i refleksyjne), bez względu na to, przy użyciu jakich technik i technologii oraz z jakich materiałów zostały wykonane. Oprócz łuków tradycyjnych dopuszcza się także łuki historyczne oraz rekonstrukcje łuków historycznych. Nie dopuszcza się łuków bloczkowych (typu compound);
b) nie ma ograniczeń siły naciągu;
c) Nie dopuszcza się celowników i oprzyrządowania wystającego poza obrys majdanu i ramion łuku.
d) dozwolone są podpórki pod strzałę;
e) dozwolone są „siodełka” ustalające pozycję strzały na cięciwie;
f) dopuszczalne jest stosowanie dowolnych strzał
8 Przebieg turnieju:
a) w dniach od 3 do4 grudnia (do godziny 21.00) w dowolnie wybranym czasie i miejscu każda grupa łuczników licząca minimum 2 osoby przeprowadzi strzelanie turniejowe. Wszystkie konkurencje turniejowe muszą zostać przeprowadzone podczas jednego spotkania. Pomiędzy poszczególnymi konkurencjami turniejowymi nie można przeprowadzać żadnych strzelań treningowych. Strzelanie turniejowe musi stanowić jedną zamkniętą całość
b) wyniki strzelania muszą zostać przesłane na adres [link widoczny dla zalogowanych] lub [link widoczny dla zalogowanych] do 4.12.2011 do godziny 21.00
c) o zebraniu wyników na forum Bydgoskich Łuczników Tradycyjnych zostanie opublikowana klasyfikacja końcowa
d) uczestnicy zostaną sklasyfikowani w następujących kategoriach:
- młodzicy
-juniorzy
-dorośli - kobiety
-dorośli – mężczyźni
e) na liście wyników, nazwisko każdego z zawodników zostanie wpisane kolorem odpowiadającym typowi stosowanego przez niego łuku
- kolor zielony – łuk tradycyjny - myśliwski – każdy łuk polowy lub sportowy, jednoczęściowy lub składany (bez celowników, stabilizatorów klikerów, z profilowanym majdanem, z oknem na strzałę), strzały dowolne
- kolor czarny – łuki tradycyjne – łuki proste i refleksyjne wykonane z dowolnych materiałów, dopuszczalne są podstawki pod strzałę, strzały drewniane z lotkami z piór, nasadki dowolne
- kolor czerwony – łuki historyczne – łuki proste i refleksyjne wykonane w całości z materiałów naturalnych, strzały drewniane z lotkami z piór, plastikowe nasadki są niedopuszczalne
10.Każdy z uczestników podczas turnieju oddaje 60 strzałów w 12 seriach po 5 strzał.
11. Strzelanie odbywa się na 3 dystansach:
- dorośli i juniorzy - 20, 25 i 30 m. Na każdym dystansie strzelane są 4 serie po 5 strzał (łącznie do zdobycia 300 pkt)
- młodzicy - 10, 15 i 20 m. Na każdym dystansie strzelane są 4 serie po 5 strzał (łącznie do zdobycia 300 pkt)

11.Uczestnicy turnieju strzelają do pięciopolowej tarczy o średnicy 80 cm (punktacja 1,2,3,4,5 pkt - żółty 5, czerwony 4, niebieski 3, czarny 2, biały 1 pkt)- tarcze FITA.W wypadku trafienia w linie liczymy wartość wyżej punktowanego pola. Strzelanie powinno odbywać się na w miarę równym terenie a środek tarczy powinien być na wysokości ok 140 cm nad ziemią (nie jest to warunek bezwzględny ale uczestnicy powinni starać się umieścić tarczę na takiej wysokości)
12.Jeżeli podczas turnieju wykonane zostaną jakieś zdjęcia to warto załączyć je do zgłoszenia wyników (oczywiście w rozsądnej ilości żeby ściąganie poczty nie trwało nie wiadomo jak długo


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
bodzio



Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 429
Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: wrzesnia

PostWysłany: Pon 13:08, 05 Gru 2011 Powrót do góry

Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 306

9 EDYCJA TURNIEJU KORESPONDENCYJNEGO 3-4.XII 2011

Kobiety

1. Anna Płotycia „An” - T - 229 pkt
2. Klára Vargová - T- 177 pkt
3. Volkova Jana - T – 164 pkt
4. Joanna Marcinkowska - T - 145 pkt.
5. Iwona Rak - TM 138 pkt
6. Anastasiia Kashyrina - T 136 pkt
7. Anna Gonet - T – 131 pkt
8. Natalia Kidalińska - 128 pkt
9. Magda Błaż - TM 117 pkt
10. Dorota "Dorotka" Janiszewska - T – 116 pkt

11. Basia Grochal - TM 114 pkt
12. Iwona Rusek - DZD - T - 112 pkt
13. Magda Fabisiak TM 110 pkt
14. Agnieszka Bilecka - T - 109 pkt.
15. Kateřina Růžičková - T- 108 pkt
16. Shanina Ekaterina - T – 105 pkt
17. Agnieszka Mizera - DZD - T - 103 pkt
18. Malgorzata Chwirut – TM – 102 pkt
19. Natalia Evtushenko T 101 pkt
20. Anette L. - T – 92 pkt

21. Joanna Kamińska - DŁZT - T - 86 pkt
22. Maria "Merrick" Ćwiklik - T – 83 pkt
23. Sonia Świątek – T -80 pkt
24. Ollino Anastasyja - T 79 pkt
25. Fedorova Katerina (Kementari) - T – 72 pkt
26. Ewelina Riebandt- T - 69 pkt
27-28. Katarzyna "Rynn" Gabrysz - T – 68 pkt
27-28. Monika Czekaj – T - 68 pkt
29. Beata Jaworska - T - 66 pkt
30. Dajana Śmigiel – T – 62 pkt

31. Milewska Ewa – T - 61 pkt
32. Daria Bergandy- T – 59 pkt
33. Kasia Konarska – T – 58 pkt
34-36. Marta Dziełak "Czarna" – T – 57 pkt
34-36. Joanna Orzoł "Asiek" – T – 57 pkt
34-36 Zoja Magomedova - T - 57 pkt
37. Krystyna "Wiewiura" Stawiarska - T – 55 pkt
38-39. Agnieszka Wojciechowska – T - 49 pkt
38-39. Ania Rychter - T 49 pkt
40. Kristina - H – 48 pkt

41. Daria Christianus - 47 pkt
42. Agnieszka Ratuszniak - T – 45 pkt
43. Aleksandra Lange – T - 40 pkt
44. Weronika Kokoryn "Wer" – T – 32 pkt
45. Tatiana Lisik - T 30 pkt
46. Barbara Pierzynka - T – 15 pkt


Mężczyźni

1. Przemysław Walkowski -TM – 275 pkt
2. Andrzej Węgrzynowicz -TM- 253 pkt
3. Emil Kowalski – T – 240 pkt
4. Jigjidsuren DASHDORJ -TM- 239 pkt
5. Bogdan Gumiński -TM -236 pkt
6-7. Grzegorz Bilecki - T - 230 pkt.
6-7. Wiesław Mamot -TM - 230 pkt
8. Krzysztof Siemieniec -TM -223
9-10. Andrzej Rubach - TM – 218 pkt
9-10. Wojtek Rogulski - TM - 218 pkt

11. Krzysztof Burzymowski -TM - 217pkt
12. Janek Kryciński - T - 213 pkt
13. Karol Pisarkiewicz H – 211 pkt
14. Wojtek Kania - TM -209 pkt
15-16. Roman Kubiatowski - TM - 207 pkt
15-16. Miloslav Růžička - T - 207 pkt
17. Adam Kaczmarkiewicz - TM – 205 pkt
18. Marek Maj - TM- 204 pkt
19. Voloshuk Aleksey - T – 203 pkt
20. Wojciech Białek - TM - 202 pkt

21-22. Radoslaw Sajkiewicz-T-201 pkt
21-22. Tomasz Doroszkiewicz-TM -201 pkt
23. Antoni Ptasiński -TM- 198 pkt
24. Jerzy Jackowski - T - 197 pkt
25. Krzysztof "Fazik" Brzeziński - T – 195 pkt
26-27. Serhiy Ponomarenko - T 194 pkt
26-27. Łukasz Baran - T- 194 pkt
28. Emil Stąpór- TM - 193 pkt
29-30. Aleksander "Axel" Jarasz - T - 192 pkt
29-30. Krzysztof "Rzeźnik" Rzeźniczek - H – 192pkt

31-32. Tadeusz Boroński-TM-191pkt
31-32. Wojciech Dettlaff – T -191 pkt
33. Wojciech "Panda" Łanda - T – 189 pkt
34-35. Grzegorz "Szufel" Szufladowicz - T - 187
34-35. Nikita Leonov - T - 187
36-38. Antonin Balcar - T - 184 pkt
36-38. Ireneusz Żarłok - T - 184 pkt
36-38. Krzysztof Górnik - T – 184 pkt
39-41. Artur Komosiński – T - 182 pkt
39-41. Ziborov Denis - TM – 182 pkt
39-41. Michał Grochal - TM- 182 pkt

42. Jędrzej Malinowski- T -181 pkt
43. Marek Ulaszewski – T- 179 pkt
44. Marcin Niebrzydowski – T - 178 pkt
45. Krzysztof Riebandt – T -177 pkt
46-47. Artur Chodkowski - TM 174
46-47 Wiktor Staszowski - TM- 174
48-49. Igor Smolinski-T-172
48-49. Marek "Olo" Garbacik - T - 172
50-52. Daniel Mizieliński - T - 171 pkt.
50-52. Tomasz Getyński- T- 171 pkt
50-52. Daniel Mizieliński - T 171 pkt

53. Paweł "Zetor" Złochowski - T – 170
54-55. Bartek Kolasiński - T – 169 pkt
54-55. Jarosław Gorzałka JAZAR - T – 169pkt
56. Michał "Skhaf" Dajda - T – 166 pkt
57. Bartoszek Paweł – T - 165 pkt.
58-60. Arkadiusz Rosiecki „Aro”- T – 163
58-60. Bartłomiej "Gandalf" Zielonka - T –163pkt
58-60. Jarosław Dąbrowski - T – 163 pkt
61. Szymon Rubach - TM – 161 pkt

62-63. Piotr Wieczorek – T -160 pkt
62-63. Adam Zenio - T -160 pkt
64-65. Chasnichenko Oleg (Bucher) - T - 159 pkt
64-65. Dariusz Lange – T -159 pkt
66. Krzysztof Podbielski - T - 158 pkt.
67-69. Grzegorz Osiecki - T – 156 pkt
67-69. Gyravlev Dmitriy – T - 156 pkt
67-69. Michal Chwirut -TM – 156
70-72. Bartek Lange – T – 155 pkt
70-72. Piotr Grabara - H 155 pkt
70-72. Jakub Ečer - T - 155 pkt

73. Andrzej Szkwarkowski - T – 154 pkt
74. Oktawiusz Iwanejko-T-153 pkt
75. Paweł Pniewski – T - 152 pkt
76-77. Akulov Vladislav - T – 150 pkt
76-77. Marcin Struzik – T – 150 pkt
78. Grzegorz Kamiński - T - 149 pkt
79-81. Karol Narbutt - TM - 148 pkt
79-81. Igor Bondarenko - T 148 pkt
79-81. Grischenko Konstantin T 148 pkt

82. Paweł Nowak „ Boullii” – T -147 pkt
83-84. Piotr Jachymek „Misiek” – T- 143 pkt
83-84. Piotr Nowaczyński - T – 143 pkt
85. Robert Kazik - T- 142pkt
86. Krupa Joachim – T - 140 pkt.
87. Shkrabin Oleg - T - 139 pkt
88-89. Maciej Oleksy - T – 138 pkt
88-89. Jacek Lorkiewicz -TM - 138 pkt
90. Rafał "Nidhogg" Chojnacki - T – 136 pkt

91. Łukasz Mamoń – T- 132 pkt
92. Jerzy Jaworski - T – 131 pkt
93. Piotr Dmochowski- T – 130 pkt
94. Mariusz Kazik - T – 129 pkt
95-96. Adam Szwarc „Szeryf” – T - 128 pkt
95-96. Michał Rolski - T – 128 pkt
97-99. Ignacy Koniecpolski "Igi" T – 127 pkt
97-99. Jakub "Gandi" Wasielak - T – 127 pkt
97-99. Michał Danes - T – 127 pkt
100-101. Krupa Roman – T - 126 pkt.
100-101. Sławek Fabisiak -TM - 126 pkt

102. Marek Brzeziński - T – 124 pkt
103-106. Andrzej Paciorkowski - T – 121 pkt
103-106. Marcin Ląd - T – 121 pkt
103-106. Przemysław Krawczyk – T – 121 pkt
103-106. Vorobel Roman - T- 121 pkt
107. Przemek Larysz – T - 120 pkt
108-109. Mateusz Macoch "Mati" - T – 119 pkt
108-109. Wojciech Kordala - T - 119 pkt
110-111. Glazko Vladimir - H – 116 pkt
110-111. Mateusz Kotewicz TM – 116 pkt
112. Piotr Krawczyk - TM 114 pkt

113-114. Winogradow Maksim - T – 111 pkt
113-114. Wladimir Kireev - T- 111 pkt
115. Andrzej Głuch - TM- 108 pkt
116. Wiktor Antonchik - T - 107 pkt
117. Wojtek Rybarczyk - T – 104 pkt
118. Witalij Kireev - T- 103 pkt
119-120. Fedorov Vladimir - H – 100 pkt
119-120. Szczepan Miliński T – 100 pkt

121. Michał Gorgoń -T-98 pkt
122. Jakub Uzdowski - T – 97 pkt
123. Czarnecki Krzysztof – T -96 pkt.
124. Krzysztof Zarębski – T - 95 pkt
125-126. Konuhov Igor - H – 92 pkt
125-126. Romek Gryta – T - 92 pkt
127. Adam Duda -T- 89 pkt
128. Mateusz Adrószowski - T -87 pkt
129. Piotr Lorkiewicz - TM -86 pkt

130-131. Krzysztof Kucy - T – 85 pkt
130-131. Sergei Zhukov – H – 85 pkt
132-133. Borys Iwanejko -T - 79 pkt
132-133. Jakub Wilczek "Kret" – T - 79 pkt
134. Maciej Karolczuk – T – 77 pkt
135. Adam Padzik - T – 76 pkt
136. Paweł Piliszko – T - 75 pkt
137-138. Marcin Węcławski - T- 74 pkt
137-138. Subbotin Aleksandr – H- 74 pkt
139. Zygan Krzysztof – T - 73 pkt

140. Paweł Łuczak - T – 72 pkt
141. Adam Szoltysik - T – 70 pkt
142. Jarosław Koczoń - T – 68 pkt
143. Michał Wojciechowski -T- 65 pkt
144. Konstantin Kot - T- 61 pkt
145. Gabriel Ciesnowski "Gabro" – T – 58 pkt
146. Maciej Ratuszniak - T – 53 pkt
147. Konstantin Indeec – TM – 50 pkt
148. Kornel Marczuk "Tofik" – T – 47 pkt
149. Kamil Paszewski – T – 22 pkt


Młodzicy

1. Mikołaj Walkowski -TM – 233 pkt
2. Mateusz Riebandt - T- 171 pkt
3. Kacper Gorgon -T-170 pkt
4. Ziemowit Iwanejko -T- 162 pkt
5. Wojciech Gleńsk - DŁZT - T - 159 pkt
6. Jakub Riebandt - T 155 pkt
7-8. Bartoszek Filip – T - 142 pkt
7-8. Wiktor Kordala - DŁZT - T – 142 pkt
9. Robert Krupa - DŁZT - T - 134 pkt
10. Juravlev Gleb - T 125 pkt

11. Maria Jarasz - T - 118 pkt
12. Dawid Grochal - TM 112 pkt
13. Akulov Ilija - T 110 pkt
14. Maciej Gnielka - DŁZT - T - 83 pkt
15. Longin Kamiński - DŁZT - T – 79 pkt
16. Mateusz Gleńsk - DŁZT - T - 73 pkt
17. Czarnecki Maciej - T - 72 pkt.
18. Juravlev Zlata - T - 71 pkt
19. Jola Białek – T – 70 pkt
20. Kasia Chodkowska(6 lat) - T- 55 pkt
21. Chasnichenko Igor - T- 41 pkt

Juniorzy

1. Filip Koniecpolski – T – 108 pkt
2. Patryk Gawlas - DŁZT - T - 82 pkt
3. Volkov Illiya – T – 76 pkt
4. Dominik Szafarczyk (KKR) - T - 73 pkt
5. Sylwia Cekała -T - 27 pkt
6. Krupa Patrycja – T - 16 pkt.





Punktacja 5 lucznikow ktorzy zaliczyli wszystkie 9 rund korespondenta.

1.Emil Kowalski -1947 pkt
2.Adam Kaczmarkiewicz - Nemo 1936
3.Bogdan Guminski- Bodzio 1920
4.Bartlomiej Zielonka -Gandalf -1667
5.Wojciech Rybarczyk -Saladyn -1476

weterani korespondenta
_________________
Bodzio


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez bodzio dnia Pon 13:08, 05 Gru 2011, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Regulamin